Kalender

AEC v1.0.4
Bardienst 2015

za 28-mrt Openingstoernooi 11.00 uur Vrijwillgers
zo 29-mrt Geen bardienst
ma 30-mrt 19 tot 23 Leo Herman
di 31-mrt 19 tot 23 Frank Hamelink
wo 1-apr 19 tot 23 Henk Berkelaar
do 2-apr 19 tot 23 Hessel Wieles
vr 3-apr 19 tot 23 Mike van Ee
za 4-apr Herencompetitie 10 tot 14 Pascal Pieters
zo 5-apr Pasen Geen bardienst
ma 6-apr Landelijke competitie Aimee vd Bogaart
di 7-apr 19 tot 23 Ronald Aarnoudse
wo 8-apr 19 tot 23 Barbra Hamelink
do 9-apr 19 tot 23 Muriel Boddaert
vr 10-apr 19 tot 23 Sandra de Buck
za 11-apr Herencompetitie
zo 12-apr Geen bardienst
ma 13-apr 19 tot 23 Pieter Bertram
di 14-apr 19 tot 23 Frank Hamelink
wo 15-apr 19 tot 23 Carlo Maas
do 16-apr 19 tot 23 Sophie Boddaert
vr 17-apr 19 tot 23 Ube Murre
za 18-apr Herencompetitie
zo 19-apr Landelijke competitie Nikita de Baets
ma 20-apr 19 tot 23 Leo Herman
di 21-apr 19 tot 23 Barbra Hamelink
wo 22-apr 19 tot 23 Henk Berkelaar
do 23-apr 19 tot 23 Muriel Boddaert
vr 24-apr 19 tot 23 Mariek Houtepen
za 25-apr Herencompetitie
zo 26-apr Geen bardienst
ma 27-apr Koningsdag Geen bardienst
di 28-apr 19 tot 23 Ludo Geerlings
wo 29-apr 19 tot 23 Nicole Nelen
do 30-apr 19 tot 23 Sophie Boddaert
vr 1-mei 19 tot 23 Martijn Guis
za 2-mei Herencompetitie 10 tot 14 Pascal Pieters
zo 3-mei Geen bardienst
ma 4-mei 19 tot 23 Jan Boddaert
di 5-mei 19 tot 23 Peter Bruggheman
wo 6-mei 19 tot 23 Martin Vroegop
do 7-mei 19 tot 23 Jacqueline Adriaanse
vr 8-mei 19 tot 23 Angelique Sigalas
za 9-mei Herencmpetitie
zo 10-mei Landelijke competitie Aimee vd Bogaart
ma 11-mei 19 tot 23 Jan Snijders
di 12-mei 19 tot 23 Ingrid Stofferis
wo 13-mei 19 tot 23 Marc Pattyn
do 14-mei Hemelvaartsdag Geen bardienst
vr 15-mei 19 tot 23 Willem Jansen
za 16-mei Herencompetitie
zo 17-mei Geen bardienst
ma 18-mei 19 tot 23 Tonie Raemdonck
di 19-mei 19 tot 23 Jurgen Zohlandt
wo 20-mei 19 tot 23 Simone Stoelinga
do 21-mei 19 tot 23 Manfred Swagemakers
vr 22-mei 19 tot 23 Anique Thomaes
za 23-mei Mixedcompetitie
zo 24-mei Pinksteren Geen bardienst
ma 25-mei Pinksteren Geen bardienst
di 26-mei 19 tot 23 Fernando Yastrxembiec
wo 27-mei 19 tot 23 Marc Pattyn
do 28-mei 19 tot 23 Sandra Maes
vr 29-mei 19 tot 23 Martijn Marcelis
za 30-mei Geen bardienst
zo 31-mei Landelijke competitie Nikita de Baets
ma 1-jun 19 tot 23 Tiddo Kunst
di 2-jun 19 tot 23 Mark Maes
wo 3-jun 19 tot 23 Wilfried Stofferis
do 4-jun 19 tot 23 Debby Maes
vr 5-jun 19 tot 23 Martijn de Coninck
za 6-jun Mixedcompetitie
zo 7-jun Geen bardienst
ma 8-jun jeugdtoernooi 19 tot 23 Pascal de Buck
di 9-jun jeugdtoernooi 19 tot 23 Ellen Moens
wo 10-jun Jeugdtoernooi 19 tot 23 Antoinet Koeman
do 11-jun Jeugdtoernooi 19 tot 23 Jacqueline Adriaanse
vr 12-jun Jeugdtoernooi 19 tot 23 Marco Broekhoven
za 13-jun Jeugdtoernooi 14 tot 18 Anke vd Meijden
zo 14-jun jeugdtoernooi 12 tot 16 Charlotte Houtepen
ma 15-jun 19 tot 23 Jan Snijders
di 16-jun 19 tot 23 Charlotte Hoogstad
wo 17-jun 19 tot 23 Gerrie van Rumst
do 18-jun 19 tot 23 Geertjan de Smet
vr 19-jun 19 tot 23 Peter Vaerewijck
za 20-jun Mixedcompetitie
zo 21-jun Geen bardienst
ma 22-jun 19 tot 23 Willem Jansen
di 23-jun 19 tot 23 Carlo Maas
wo 24-jun 19 tot 23 Karin Vermeulen
do 25-jun 19 tot 23 Pascal Pieters
vr 26-jun 19 tot 23 Marco Gerritse
za 27-jun Geen bardienst
zo 28-jun Geen bardienst
ma 29-jun 19 tot 23 Ube Murre
di 30-jun 19 tot 23 Antoinet Koeman
wo 1-jul 19 tot 23 Jean Paul Caessens
do 2-jul 19 tot 23 Geertjan de Smet
vr 3-jul
za 4-jul Mixedcompetitie
zo 5-jul Geen bardienst
ma 6-jul 19 tot 23 Martijn Marcelis
di 7-jul 19 tot 23 Charlotte Hoogstad
wo 8-jul 19 tot 23 Ingrid Stofferis
do 9-jul 19 tot 23 Sandra de Buck
vr 10-jul
za 11-jul Geen bardienst
zo 12-jul Geen bardienst
ma 13-jul 19 tot 23 Martijn Guis
di 14-jul 19 tot 23 Martin Vroegop
wo 15-jul 19 tot 23 Mark Maes
do 16-jul 19 tot 23 Anke vd Meijden
vr 17-jul
za 18-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
zo 19-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
ma 20-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
di 21-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
wo 22-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
do 23-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
vr 24-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
za 25-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
zo 26-jul Cargilltoernooi Planning door Ronald vd Meyden
ma 27-jul 19 tot 23 Martijn de Coninck
di 28-jul 19 tot 23 Mariek Houtepen
wo 29-jul 19 tot 23 Mike van Ee
do 30-jul 19 tot 23 Jean Paul Caessens
vr 31-jul
za 1-aug Geen bardienst
zo 2-aug Geen bardienst
ma 3-aug 19 tot 23 Tiddo Kunst
di 4-aug 19 tot 23 Marco Broekhoven
wo 5-aug 19 tot 23 Anique Thomaes
do 6-aug 19 tot 23 Bart Neyt
vr 7-aug
za 8-aug Geen bardienst
zo 9-aug Geen bardienst
ma 10-aug 19 tot 23 Jan Boddaert
di 11-aug 19 tot 23 Wilfried Stofferis
wo 12-aug 19 tot 23 Angelique Sigalas
do 13-aug 19 tot 23 Niels Matthijsse
vr 14-aug
za 15-aug Geen bardienst
zo 16-aug Geen bardienst
ma 17-aug 19 tot 23 Fernando Yastrxembiec
di 18-aug 19 tot 23 Tonie Raemdonck
wo 19-aug 19 tot 23 Gerrie van Rumst
do 20-aug 19 tot 23 Charlotte Houtepen
vr 21-aug
za 22-aug Geen bardienst
zo 23-aug Geen bardienst
ma 24-aug 19 tot 23 Wesley Raemdonck
di 25-aug 19 tot 23 Nicole Nelen
wo 26-aug 19 tot 23 Ellen Moens
do 27-aug 19 tot 23 Manfred Swagemakers
vr 28-aug
za 29-aug Geen bardienst
zo 30-aug Geen bardienst
ma 31-aug 19 tot 23 Pieter Bertram
di 1-sep 19 tot 23 Ludo Geerlings
wo 2-sep 19 tot 23 Karin Vermeulen
do 3-sep 19 tot 23 Debby Maes
vr 4-sep 19 tot 23 Bart Neyt
za 5-sep Geen bardienst
zo 6-sep Geen bardienst
ma 7-sep 19 tot 23 Wesley Raemdonck
di 8-sep 19 tot 23 Peter Bruggheman
wo 9-sep 19 tot 23 Simone Stoelinga
do 10-sep 19 tot 23 Hessel Wieles
vr 11-sep 19 tot 23 Peter Vaerewijck
za 12-sep Geen bardienst
zo 13-sep Geen bardienst
ma 14-sep 19 tot 23 Pascal de Buck
di 15-sep 19 tot 23 Jurgen Zohlandt
wo 16-sep 19 tot 23 Ronald Aarnoudse
do 17-sep 19 tot 23 Sandra Maes
vr 18-sep 19 tot 23 Niels Matthijsse
za 19-sep 10 tot 14 Vera Crosiers